Kolay Arama : kimindir.com/alanadi.uzantı
Kolay alanadı.com arama : kimindir.com/alanadı 
Kimindir.com kimindir?

Kimindir.com, web uygulamaları uzmanı Uğur Aslan tarafından kişisel ihtiyaca binaen hazırlanmış ve isteyen herkesin kullanımına sunulmuştur.

Uğur Aslan, 8 senedir web uygulamaları geliştirilmekle uğraşan, açık kaynak kodlu sistemleri destekleyen, "delizeka" olarak tanınan ve delizeka.net'te ikamet eden bir programcıdır.

Kimindir.com üzerinde şu anda tek başına çalışmakta, insanlara güvenli bir şekilde alan adı sorgulaması yapabilecekleri bir sistem geliştirmeye çalışmaktadır. Site tasarımı, logosu ve kullanılan görsel unsurlar tamamen kendisine aittir. Siteyi herhangi bir gelir kaygısı olmadan hizmete sunmuştur (masraflarını karşılasın yeter:) ). İlerleyen dönemlerde oluşabilecek herhangi bir geliri de sistemin daha iyi hale gelmesi için harcamayı düşünmektedir.

Uğur Aslan, site üzerinden sorgulanan alan adları ile kesinlikle ilgilenmemektedir. Başkasının fikri olan bir alan adını kullanmaktan hem etik açıdan hem de kişisel prensipleri açısından imtina etmektedir. Zaten hali hazırda baş edebileceğinden fazla alan adına sahiptir:)

Sitenin geliştirilmesine ciddi anlamda katkısı olacağını düşünen herkese sitenin kapıları açıktır. Öneriler, eleştiriler dikkatle değerlendirilecek, destek vermek isteyenlerle iletişime geçilmeye çalışılacaktır.

Sitenin geliştirilmesi konusunda bundan sonrasında katkı sağlayan herkes ve ne konuda katkı sağladıkları bu sayfa üzerinden yayınlanacaktır.

 
Copyright © 2011 Tüm hakları saklıdır.